Zmiany

Termin: 03.2020

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Szanowni Państwo

W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia oraz Pani Prezydent Aleksandry Dulkiewicz, które   odnoszą   się   także  do   działalności  trzeciego  sektora,   informujemy,  że  w  trosce

o bezpieczeństwo członków i sympatyków naszego Oddziału, wszystkie wydarzenia (spotkania klubowe, wykłady, szkolenia, dyżury) odbywające się w jego siedzibie zostają, od 12 marca 2020 r. ZAWIESZONE DO ODWOŁANIA.

Pamiętajmy, że w tej trudnej sytuacji niezwykle ważne są działania prewencyjne. Troszczmy się o naszych Kolegów, naszych Seniorów i nas samych. Myjmy często ręce, unikajmy zgromadzeń i skupisk ludzi, zachowajmy kilkumetrowy dystans od osób kaszlących. Bądźmy odpowiedzialni.

Dziękujemy za wyrozumiałość i wsparcie.

O  wznowieniu  spotkań  i  naszej  działalności,  będziemy  Państwa  informować  na bieżąco.

PTTK   Oddział   Gdański   przechodzi   na   tryb   pracy  zdalnej  od  poniedziałku  do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00

Kontakt z naszym biurem pod adresem mailowym: biuro@pttk-gdansk.pl lub pod numerem telefonu: 512 416 032.

W sprawach pilnych prosimy o kontakt z prezesem Oddziału Stanisławem Sikorą

tel. 519 854 442 lub adresem e-mail: stanislaw.sikora@pttk-gdansk.pl