PDF Drukuj Email

Konferencje

Serdecznie zapraszamy Państwa do organizacji zebrań, szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych w najpiękniejszej renesansowej kamieniczce w centrum Gdańska.  Do Państwa dyspozycji oddajemy odrestaurowaną salę konferencyjną dla 20 – 45 osób, z pełnym wyposażeniem audio-wizualnym, zapleczem sanitarnym oraz bezpłatnym dostępem do internetu WI-FI. Zapewniamy jak najwyższy standard usług, dostosowany do potrzeb catering oraz dużą elastyczność w zakresie organizacji całego przedsięwzięcia. Największym atutem „Domu Schumannów” jest lokalizacja w ścisłym centrum Gdańska oraz przepiękny  widok na Fontannę Neptuna, ulicę Długi Targ i Dwór Artusa oraz atrakcyjna cena za wynajem sali.

Z przyjemnością pomożemy Państwu w zorganizowaniu dodatkowych atrakcji m.in. usług najlepszych licencjonowanych przewodników po Trójmieście, rejsy po Zatoce Gdańskiej,  

 

 

Więcej informacji pod numerem:


Turystyka Krajowa i Przewodnictwo

tel./fax: (58) 301-60-96

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 
, web hosting: GL-Soft